BIOGRAFIA

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Od ponad 25 lat prowadzę działalność gospodarczą. Stworzyłem od podstaw firmę, która dziś zatrudnia ponad sto osób. Dlatego najlepiej wiem, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się przedsiębiorcy. Moim obowiązkiem będzie wykorzystać zdobytą wiedzę tak, by tworzyć prawo przyjazne dla inicjatyw gospodarczych i rozwoju biznesu. Deklaruję, iż będę wspierał rozwój karier młodych ludzi i zachęcał do aktywności zawodowej w późniejszym wieku.

Jako właściciel  Klubu Sportowego GET WELL Toruń wspieram toruński żużel i razem z kibicami dbam o przyszłość naszej drużyny. Zamierzam systematycznie poprawiać warunki pracy sportowców poprzez konkretne zmiany w systemie prawnym. Stawiam na rozwój fizyczny dzieci, udzielając im wsparcia w rozwijaniu talentów od najmłodszych lat – to absolutny priorytet w mojej działalności na rzecz kultury fizycznej.

Wiem, jak ważną rolę odgrywają osoby w wieku senioralnym, dlatego będę działał na rzecz ich większej aktywności społecznej. Zobowiązuję się zachęcać lokalne władze i przedsiębiorców do tworzenia funduszy dla coraz bardziej istotnej w naszym regionie polityki senioralnej.

W latach:
– 1994 – 1996 oraz 1999 – 2000 – Wiceprezes Zarządu Energo-Inwest-Broker S.A. z siedzibą w Toruniu;
– 1997 – 1999 – Prezes Zarządu Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
– 2001 – 2002 – Wiceprezes Zarządu Mentor S.A. z siedzibą w Toruniu;
– od 17 czerwca 2000 r. – Prezes Zarządu FST-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu.
– Od 2014 r. – Prezes Zarządu Klubu Sportowego Toruń S.A.